Specializovaná firma na staré a orientální koberce.

O nás

Jsme specializovanou firmou na výkup a prodej starých orientálních koberců. Ve spolupráci s naší firmou zařídilo Ministerstvo kultury a Ústav památkové péče některé své reprezentativní prostory a prostory kulturně chráněných objektů. Firma vznikla v roce 2002,  všichni naši zaměstnanci jsou absolventy Rudolfinské akademie. Jsme dlouholetými členy Asociace starožitníků.

V březnu jsme otevřeli novou prodejnu GALERII PLATÝZ v prostorách paláce Platýz, Národní 37/416, Praha 1. 

Obrázek Antik Aladin

Tento objekt byl původně palácem, dnes činžovním domem, který spojuje klidné bydlení a příjemné komorní obchodní prostory v samém centru Prahy. V letech 1817-1825 byly na tomto místě, v prostoru městských hradeb s průchodem z ulice Národní na Uhelný trh a do ulice Martinské,  sjednoceny čtyři domy. 

V  GALERII PLATÝZ je pro naše zákazníky  připravena velká škála nabídky z různých oborů starožitností. Pokud máte zájem o nákup či prodej nejen starožitných koberců, výtvarného umění, ale i dalších starožitných předmětů, navštivte nás, prosím.

Naši ucelenou aktuální nabídku, rozšířenou o stránky internetové aukce, najdete novém webovém portálu www.galerieplatyz.cz.                            

 

Kontaktujte nás na telefonním čísle: 602 308 275

English version
Copyright © 2000 - 2021 Aladin Antik - Všechna práva vyhrazena | používá CMS MyWeb 3